meksykańska salsa idealna mexican salsa recipe przepis
Pikantna meksykańska salsa
13/01/2020
inspirujące książki
Inspirujące książki, które zmienią Twój świat
14/01/2020
Show all

Inspirujący ludzie – i Ty uwierz w siebie

inspirujący ludzie inspiring people

Poznaj ludzi, którzy nie boją się wyzwań. Którzy z odwagą i determinacją podążają za swoimi marzeniami. Stań się jednym z nich. Uwierz w siebie.

Oto moja lista inspirujących ludzi:

Bill Gates

Tego pana chyba nikomu nie trzeba przedstawiać 😉

William „Bill” Henry Gates III urodził się w 1955. Jest współzałożycielem i główny architekt oprogramowania Microsoft. W 2000 roku razem z żoną założył Fundację Billa i Melindy Gatesów. Od dziesięcioleci z niewielkimi przerwami zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najbogatszych ludzi na świecie magazynu Forbes. Jeśli chcesz poznać sposób myślenia Billa Gatesa obejrzyj miniserial W głowie Billa Gatesa (Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates).

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska urodziła się w 1974 roku. Jest polską dziennikarką, pisarką, prezenterką telewizyjną, podróżniczką i kierowcą rajdowym. Zdobyła Koronę Ziemi. Martyna pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych, a chcieć, to móc. Jest przykładem dla wielu kobiet. Zapoznaj się z jej książkami i programami na https://martyna.pl/ .

Nick Vujicic

Nick Vujicic urodził się w 1982 roku bez kończyn. Mimo tego (a może właśnie dlatego) jest światowej sławy mówcą motywacyjnym i ewangelizatorem. Prowadzi wykłady i podróżuje po świecie. Nick jest autorem m.in. książki Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!

Asia z SomosDos.pl

Joanna Nowak w 2014 roku ruszyła razem z 20-miesięczną córeczką do Ameryki Południowej. Pierwszym przystankiem było Peru. Podróż Asi i Gai trwa nadal. Podróżują niespiesznie. Gdzie są teraz? Zobacz na blogu https://somosdos.pl/ .

Jak widzisz, posiadanie dzieci nie uniemożliwia spełniania podróżniczych marzeń.

Karol i Ola Lewandowscy

Karol i Ola Lewandowscy mają po 30 lat i od 10 podróżują kolorowym busem po świecie. Są przykładem na to, że można żyć z pasji do podróżowania również w Polsce. Za swojego bloga Busem przez Świat otrzymali wiele znaczących nagród na przykład Blog Roku 2014 i Twórca Wideo Roku 2015.


Jacy ludzie inspirują Ciebie do zmiany, ruszenia w podróż, walczenia o Twoje marzenia? Kto pomógł Tobie uwierzyć w siebie? Chętnie o nich usłyszę w komentarzach ;).


Może zainteresują Cię również inne wpisy:

Maria Inspires
Maria Inspires
Nazywam się Maria Durczyk. Kocham podróże, ilustrowanie, ludzi. Podróżuję do bliskich i dalekich krajów oraz ku zdrowiu i wewnętrznemu spokojowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *