Przed i Po – 5 tygodni diety dr Ewy Dąbrowskiej

Sayulita Meksyk - 10 rzeczy które musisz wiedzieć
Sayulita – 10 rzeczy, które musisz wiedzieć
03/03/2020
moje camino - historia szczera do bólu
Moje Camino – historia szczera do bólu
10/03/2020
Show all

Przed i Po – 5 tygodni diety dr Ewy Dąbrowskiej

Przed i Po - 5 tygodni diety dr Ewy Dąbrowskiej

Stworzyłam dla siebie 6-tygodniowy Program Całkowitej Odnowy, którego głównym założeniem było przeprowadzenie 6-tygodniowej diety warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej. Z różnych względów (zmiana miejsca zamieszkania, chęć dalszych podróży) ostatecznie wytrwałam 5 tygodni i 1 dzień. Oto rezultaty – zobacz mnie przed i po 😉

Przed i Po – 5 tygodni diety dr Ewy Dąbrowskiej

Maria po Diecie Owocowo warzywnej dr Ewy Dąbrowskiej

Obecnie mieszkam w Meksyku w Puerto Vallarta i niestety nie udało mi się znaleźć miejsca, w którym mogłabym się zważyć. Nie wiem ile zrzuciłam kilogramów, ale po ubraniach i zdjęciach widzę, że kilka ich ubyło. Czuję się oczywiście z tym lepiej.

Uważam, że dieta warzywno-owocowa jest najlepszą dietą na świecie! Chudniesz, a przy okazji stajesz się zdrowszy. Blizny stają się mniej widoczne, a skóra nie będzie Ci zwisać jak po innych dietach.

To mój 2 długi post Dąbrowskiej. Kila razy robiłam też 1-2 tygodniowe posty przypominające. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć tyle, że łatwiej jest wytrwać w diecie, kiedy motywacją jest zdrowie, a nie utrata kilogramów. Kilogramy znikną przy okazji 😉

W trakcie trwania diety ćwiczyłam callanetics oraz jogę. Starałam się też codziennie medytować. Pomimo wielu zmian w moim życiu w trakcie trwania postu (zerwanie z chłopakiem, przeprowadzka i podróże), udało mi się wytrwać aż 5 tygodni i 1 dzień! Jestem z siebie dumna.

Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego, ćwiczyłam i medytowałam, zaglądnij do wpisu 6-tygodniowy Program Całkowitej Odnowy

Prawie codziennie dodawałam do posiłków domowej roboty pikantną meksykańską salsę . Muszę przyznać, że w trakcie diety smak posiłków nie był najważniejszy ani wybitny – salsa pomagała w monotonii.


Jak myślisz – ile kilogramów mogłam ważyć przed a ile po skończonej 5 tygodniowej diecie dr Ewy Dąbrowskiej? Czy masz swoje doświadczenia dotyczące diety warzywno-owocowej? Podziel się proszę nimi w komentarzu poniżej.


Może zainteresują Cię również wpisy:

Maria Inspires
Maria Inspires
Nazywam się Maria Durczyk. Kocham podróże, ilustrowanie, ludzi. Podróżuję do bliskich i dalekich krajów oraz ku zdrowiu i wewnętrznemu spokojowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *